آرکا

چه گاو صندوقی بخرم؟

برای استفاده در منزل ، اداره ، هتل و … چه گاو صندوقی بخرم؟

دقت کنید برای خرید گاوصندوق از مارک های متفرقه که هیچ اطلاعی در ارتباط با کیفیت آن ندارید خرید نکنید چرا که پشیمان می شوید و گاوصندوق کالایی نیست که آن را دست کم بگیرید و برای نگهداری اسناد و طلا و پول و هرچیزی که اهمیت آن بالا باشد گاوصندوق خرید می کنید. معمولا توصیه ما این است صندوقهایی که رمز دار است خرید کنید چراکه رمز این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و بدون نگرانی حمل کلیدها درب صندوق را باز و بسته کنید ، فقط چند تا شماره که تنها شما از آنها مطلع هستید.
گاوصندوق هایی خرید کنید که دارای بتن مسلح باشد تا به راحتی سوراخ و باز نشود، نسوز باشد تا ورق برش داده نشود وامکان دسترسی به اشیاء فراهم نشود.
​آتش اولویت اول اکثر خریداران است. طبق گفته ی گرگ بنسیب (greg bonsib) سرپرست مدیریت برند در سنتری سیف تولید کننده اصلی در روچستر نیویورک، انجمن ملی حفاظت در مقابل آتش اعلام داشت که در یک دوره متوسط در طول عمر، یک چهارم خانوار آتشی  به اندازه ای عظیم را تجربه می کنند که نیاز به تماس با آتش نشانی پیدا می کنند.
​برای گاوصندوق های خانگی 30 دقیقه محافظت رایجترین زمان است. البته می توانید صندوق هایی که تا یک الی 2 ساعت محافظت میکنند  را با قیمت های بیشتر تهیه کنید. به طور معمول 30 دقیقه می تواند کافی باشد. آتش تمایل به جابجایی در خانه دارد، بنا براین 20 دقیقه برای یک اتاق به طور میانگین مناسب است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *