راهنمای انتخاب گاوصندوق مناسب

در این مقاله قصد داریم راهنمای انتخاب گاوصندوق مناسب را مختصرا خدمت شما عزیزان شرح دهیم :

فاکتورهای متعددی در انتخاب گاوصندوق مناسب تاثیرگذار می باشند .در ادامه مطلب  این موارد را به تفصیل بررسی مینماییم .

ضدحریق بودن گاوصندوق : آنچه از یک گاوصندوق انتظار میرود تحمل گرما و مقاومت در برابر حریق و حفاظت از اسناد و مدارک و اشیاء داخل آن در برابر آتش سوزی های احتمالی است . طبق مقررات سازمان ملی استاندارد ، صندوق های کوچک و سبک باید به مدت 90 دقیقه تا دمای 800 درجه ساتی گراد و یا 180 دقیقه در دمای 600 درجه سانتی گراد مقاومت نبوده و نباید هیچ تغییری در محتویات صندوق ایجاد شود و کاغذ های داخل صندوق نباید تغییر رنگ داشته باشند .

همچنین این اعداد برای صندوق های سنگین و بزرگ ، 1000 درجه سانتی گراد به مدت 90 دقیقه و 800 درجه سانتی گراد به مدت 180 دقیقه می باشد .

ضد سرقت بودن گاوصندوق : ویژگی مهمی که این روزها همه خریداران گاو صندوق به دنبال آن هستند تا با خطری آسوده اسناد و مدارک مهم و ارزشمند خود را داخل گاوصندوق قرار دهند و سارقین به راحتی نتوانند به این اسناد ، مدارک و اشیاء قیمتی دست پیدا کنند ، ضد سرقت بودن گاو صندوق می باشد که خود از ارکان متعدد و متفاوتی تشکیل شده است یک از آن ارکان تعبیه و نصب سیستم مکانیکی مخصوصی در درب گاوصندوق است که باعث قفل شدن درب گاوصندوق بر اثر هرگونه ضربه و برخورد محکم جسم خارجی می شود. رکن دیگر وزن سنگین و مناسب با ابعاد یک گاوصندوق است که می تواند سرقت یک گاوصندوق را به تاخیر انداخته و یا غیر ممکن نماید که مطابق استاندارد یک گاوصندوق با کیفیت بایستی حتما از بتن پر شده باشد . مورد مهم دیگر در ضدسرقت بودن یک گاوصندوق استفاده از رمز مکانیکی یا دیجیتالی شماره دار و یا اثرانگشتی است که به راحتی کلید معمولی باز نخواهند شد . البته کیفیت قفل ها و زبانه ها نیز در ضد سرقت بودن یک گاوصندوق نقش به سزایی دارند .

گارانتی گاوصندوق : داشتن گارانتی تعویض یا تعمیر باعث ایجاد یک حس اطمینان و یک حس توام با آرامش در خریدار آن گاوصندوق خواهد شد.

خدمات پس از فروش : همه خریداران ترجیح میدهند گاوصندوقی را خرید نمایند که در موقع نیاز بتوانند در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت به شبکه سرویس و خدمات پس از فروش آن دسترسی داشته باشند .

ظاهر گاوصندوق : با توجه به قرارداشتن یک گاوصندوق به عنوان جزئی از وسایل و دکوراسیون منزل و محیط کار داشتن ظاهر و رنگ مناسب ، ویژگی متمایز کننده در انتخاب آن بوسیله خریدار و مصرف کننده خواهد داشت .

گروه صنعتی صندوق نسوز آرکا با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید و فروش انواع گاوصندوق و درب های خزانه با رعایت کامل موارد بالا و تلاش در تامین خواسته های مشتریان گرامی همواره در جهت بهبود و توسعه مسیر خود گام برداشته است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *