طرح معاوضه ي گاوصندوق هاي قديمي

در این مقاله قصد داریم تعويض گاوصندوق فرسوده با نو و  لزوم بروزرساني و تعويض گاوصندوق فرسوده را بطور مختصر بیان کنیم .

شركت گاوصندوق آركا، در كنار عرضه و فروش محصولات جديد خود، طرحي را واحد فروش و بازرگاني خود گنجانده است. طرح همانند ساير سياستهاي شركت؛ اين در راستاي ارتقاي امنيت دارندگان و خريداران قبلي گاوصندوق آركا و ساير برند هاست، بر اساس اين طرح، دارندگان گاوصندوق هاي مدلهاي مختلف مي توانند اقدام به تعويض و يا به روزرساني گاوصندوق خود نمايند ، اعم از مارك آركا و يا ساير ماركها.

در مورد لزوم و اهميت اين كار ، بايد به نكاتي اشاره كرد كه شايد اين نكات ، تا كنون مورد توجه افراد جامعه نبوده است.

يكي از مسائل امنيتي هنگام خريد يك گاوصندوق ، داشتن تجهيزات و امكانات ايمني همگام با تكنولوژي روز است ، تكنولوژي و فن آوريهاي روز ، امري ثابت نيست و با گذر زمان به سرعت در حال تغيير و پيشرفت است. اين تغييرات و پيشرفت حتي در امكانات و تجهيزات مربوط به سارقان هم صدق ميكند.

هر چه زمان پيش ميرود، سارقان و تبهكاران در يك جامعه، به ابزارها و ملزومات جديدي دست پيدا ميكنند ، لذا ضروري است كه افراد جامعه ، تجهيزات امنيتي خود را به نسبت همين تغييرات ، به روز رساني و يا تعويض كنند. علاوه بر به روزرساني ، نكته ي ديگري هم وجود دارد ، سهولت و راحتي بيشتر در استفاده از گاوصندوق ها و درب هاي ايمني جديد و بروز شده را هم در نظر بگيريد.

طرح معاوضه و به روز رساني گاوصندوق ها در شركت آركا ،  مبتني بر تواناييها و نوع مصرف خريداران گاوصندوق است. كارشناسان فروش شركت گاوصندوق آركا ، طي مشاوره و نظر خواهي از خريداران سابق شركت، به آنها مشاوره فني ميدهند  ، اين مشاوره با سنجش نيازها و بودجه ي مالي آنهاانجام ميشود . بايد مدنظر داشت كه معاوضه و يا نوسازي يك گاوصندوق معمولا مستلزم پرداخت هزينه و صرف زمان است  ،  اما بدون شك سود و بهره اي كه خريداران از اين هزينه دريافت خواهند كرد بسيار چشمگيرتر و اثرگذار تر از پرداخت فعلي خواهد بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *