امنیت

بالا بردن امنیت گاوصندوق

در این مقاله قصد داریم چند روش برای بالا بردن امنیت گاوصندوق بیان کنیم.

چند روش برای مجهزکردن گاوصندوق وجود دارد که ابتدا روش مهارکردن آن است که این کار نیز به چند روش معمول امکان پذیر است که ما به مواردی از آن اشاره می کنیم :
جوش دادن صندوق به یک سازه فلزی اگر در آن مکانی که گاوصندوق را می خواهیم بگذاریم وجود داشته باشد.
از طریق پیچ کردن به زمین یا به دیوار پشت صندوق یا به طرفین بستگی به آن فضایی که صندوق را در آن تعبیه می کنیم دارد تعداد سوراخ ها باتوجه به امنیت لازم می تواند از 2 تا 24 سوراخ باشد.
-می توان یک صفحه به زمین پیچ کنیم و گاوصندوق را بر روی صفحه قرار دهیم و با جوشکاری صندوق نسوز را مهار کنیم.
لازم به ذکر است که حتی می توان هر سه مورد بالا را بر روی یک گاوصندوق لحاظ کرد.
از دیگر روش های بالا بردن امنیت صندوق گذاشتن سیستم هوشیار می باشد سیستمی برقی که اگر برق آن قطع شود با باطری هایی که داخل آن قراردارد می تواند فعال شود، سیستمی که به محض باز شدن درب می تواند به 1  تا 5 موبایل متن پیامکی با عنوان درب صندوق باز شد ارسال کند، این عمل فقط به محض باز شدن درب می باشد چه متعارف چه غیرمتعارف و این پیامک ازطریق سیم کارتی است که داخل دستگاه هوشیار قرار دارد.
روش دیگر روشی است که در صندوق دوربین های کوچکی به اندازه دو سانتی متر قرارمی دهند که به محض باز شدن درب عکس می گیرد و برای صاحب گاوصندوق همان لحظه ارسال می شود تا بتواند تشخیص دهد که چه کسی درب را باز کرده است.
از دیگر روش ها نصب آژیر و دزدگیر است که تا سارق بخواهد درب را به روش های غیر اصولی مثل ضربه یا برش درب را باز کند آن دزدگیر فعال می شود و شروع به آژیر می کند.
نصب رمز دیجیتال مرغوب و باکیفیت و نیز رمز مکانیکی(چرخشی یا گردون) و قفل کلیددار و همچنین رمز اثرانگشتی همگی همزمان بر روی صندوق امنیت آن را خیلی بالا می برد.
چون مادامی که شما طرح مهارکردن را انجام دهید سارق گاوصندوق را نمی تواند ببرد و ایمنی درب را نیز خیلی رعایت کرده اید و درب را نیز نمی تواند باز کند و از همه این ها مهمتر شما باید فضایی را در نظر بگیرید که  پنهان باشد و از دید عموم مخفی باشد.
صندوق نسوز آرکا  پیشرو در صنعت امنیت  همواره از بروزترین و جدیترین تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت گاوصندوق و درب خزانه استفاده می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *