عید نوروز مبارک. صندوق نسوز آرکا

بهترین نوع دستگیره گاوصندوق برای گاوصندوق ایمن کدام است؟

برای خریداران محترم پیش می آید بهترین نوع دستگیره گاوصندوق برای گاوصندوق ایمن کدام است؟ که ما در این مقاله انواع دستگیره های گاوصندوق رو مختصرا توضیح می دهیم

دستگيره هاي گاوصندوق بر 4 نوع است که در اين مقاله به اختصار انواع دستگیره های گاو صندوق توضیح داده می شود  که عبارت است از :

— دستگیره هاي سپر:

دستگيره هايي هستند که از 3 ميله فولادي تشکيل شده اند و در اندازه و شکل های مختلفی تولید می شوند و بستگی به اندازه درب گاوصندق (کوچک و بزرگ) دارد.گاوصندوق های کوچک دستگیره سپر کوچک و متناوب گاوصندوق ها که بزرگتر می شود دستگیره های سپر نیز باید بزرگتر شود.

—  دستگیره های 2پر: از 2 میله فولادی تشکیل شده است که این دستگیره ها نیز در اندازه و ابعاد مختلف تولید میشود که برای گاوصندوق های کوچک مانند مدل 300 و 500 و 600 و 700  طرح ام اس قابل استفاده است.

— دستگیره تک پر: که از یک میله فولادی تشکیل شده است و برای گاوصندوق های خیلی کوچک مانند مدل های 100 و 150 و 250 و 350 کاربرد دارد که این نوع دستگیره از امنیت بالایی برخور دار نیست .

— دستگیره های گرد: که در طرح ها و مدل های مختلفی تولید میشود و بهترین دستگیره برای گاوصندوق های کوچک می باشد و از امنیت بسیار چشمگیری برخورد  دار است که این دستگیره برای گاوصندوق های طرح ام زد که بهترین نوع گاوصندوق می باشد تعبیه شده است.

پیشنهاد شرکت آرکا به خریداران گاو صندوق استفاده از  دستگیره های گرد است زیرا به دلیل گرد بودن امکان استفاده سارقین رو از میلگرد برای اهرم کردن و شکستن یا باز کردن ساقط می کند و امنیت بسیار بالایی دارد .

رسالت شرکت آرکا همواره ارتقاء سطح آرامش جامعه است و با این هدف در جهت امنیت و آرامش کشور قدم بر میدارد و از بروز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای تولید گاو صندوق استفاده می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *