گاوصندوق اسلحه خانه

گاوصندوق یا درب گاوصندوق؟؟؟؟؟؟

 

در نگاه اول این سوال میتواند این مفهوم را برای شما تداعی کند که گاوصندوق یا درب گاوصندوق؟؟؟؟؟؟ ولی این جمله فقط این معنا را نمیدهد.مثلا میگوید کدام مهم تر است؟کدام گرانتر است؟

ما قصد نداریم در اینجا فقط سوال طرح کنیم پس بیایید با هم این موارد را بررسی کنیم و اگر هم این سوال برای شما مفهوم دیگری دارد آنرا برای ما کامنت بگذارید تا با دیگر دوستان آن را هم بررسی کنیم.

سوال اول اینکه گاوصندوق بهتر است یا درب گاوصندوق؟این جمله را از این منظر بررسی میکنیم که بهتر است درب گاوصندوق را بخریم یا خود گاوصندوق را؟

در وهله اول هرکس احساس نا امنی میکند به دنبال خرید گاوصندوق خواهد رفت که این گاوصندوق درب دارد بالطبع و قطعا کسی درب گاوصندوق را میخرد که خود گاوصندوق را داشته باشد و خود گاوصندوق در این شرایط قطعا قابل جابجایی نیست و به اصطلاح یک خزانه هست که درب ندارد و بستگی به اندازه درب مورد نظر را خریداری میکند.

درب گاوصندوق مهم تر است یا بدنه گاوصندوق؟

خوشبختانه به مرحمت خوش نامی محصولات تولیدکنندگان گاوصندوق و قدرت رسانه در انتقال این مطلب،بار روانی در بیشتر مردم به وجود آمده است که بدنه گاوصندوق غیر قابل نفوذ می باشد و تنها راه ورود به درون گاوصندوق از راه درب آن می باشد و به همین دلیل تمامی تولید کنندگان در تلاشند که درب گاوصندوق خود را ارتقا بدهند تا جایی صندوق نسوز آرکا با استفاده از دانش روز اولین نصب کننده سیستم هوشیار در درب گاوصندوق هست که حتی اگر صاحب گاو صندوق هم درب گاوصندوق را باز کند یک پیامک هشدار به شماره خودش از طریق گاوصندوق می آید و از دیگر کار هایی که برای ارتقا امنیت درب گاوصندوق میتوان کرد استفاده از ورق  فولاد با قطر بالاتر ،نصب سیستم ضد سرقت بر روی درب،استفاده از زبانه های قطور تر و…..می باشد.

درب گاوصندوق گرانتر است یا خود گاوصندوق؟

با توجه به توضیحاتی که در رابطه با ارتقای ایمنی درب گاوصندوق داده شد تصور میشود که پاسخ به این سوال آسان باشد و تقریبا 80%زمان تولید یک گاوصندوق مربوط به درب گاوصندوق و ارتقای ایمنی آن می باشد پس بالطبع قیمت درب باید شامل80%قیمت گاوصندووق باشد ولی در شرایطی تولید کننده برای دادن اطمینان خاطر بیشتر به خریدار مجبور میشود کارهایی فراتر از موارد گفته شده را روی درب اعمال کند و همین مورد دلیلی هست که قیمت درب بالاتر از قیمت صندوق باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *