نقش صندوق هاي امانات در كنار گاو صندوق هاي خانگي

در این مقاله قصد داریم به نقش صندوق هاي امانات در كنار گاو صندوق هاي خانگي براي حفظ طلا ، اسناد و مدارك نگاه مختصری بی اندازیم.

چگونه از طلاهای خود در منزل محافظت می کنید

همان طور كه ميدانيم طلا فلزی است که باتوجه به شرایط خاص فیزیکی که دارد، هیچ وقت نابود نميشود و مواد شیمیایی روی آن اثرگذار نيست.

طلا اين فلز گرانبها به دليل بقای فیزیکي كه دارد، در قرون و اعصار گذشته کارایی بسیاری داشته است ، تمام طلاهایی که از بدو خلقت بشر تا به امروز استخراج شده، همه موجود است. طلا از بین رفتنی نیست و هیچ آسیبی ازجمله بحران و نوسانات اقتصادی تاثیر منفی چنداني  روی آن ندارد، پس باید هرکس طلا دارد باید در حفظش كوشا باشد. همان طوركه مستحضر هستيم هم اكنون شرايط اقتصادي كشور به گونه ايست كه شايد طلا يكي از گزينه هاي خوب براي سرمايه گذاري بلند مدت باشد در شرايط كنوني طلا اين فلز زرد و براق با رشد خوبي مواجه شده است.

آمارهاي روزانه نشانه ميدهد قيمت اين فلز در سطح جهاني رو به رشد است و سرمايه گذاري در اين حوزه البته با در نظر گرفتن تمامي جوانب ممكن است سودآور باشد حال در پاسخ به این که «مردم با طلاهایی که دارند چه کاری انجام دهند» در پاسخ به اين سوال بايد گفت تنها فکر و کار مثبت این است که طلاهای شان را در جايي امن و محافظت شده نگاه دارند. حال لازم است به اين موضوع بپردازيم كه بهترين روش براي نگهداري طلا چيست؟

گاوصندوق آسانسوری آرکا

اگر شما يك عمده فروش طلا و جواهر هستيد توصيه شركت صندوق نسوزآركا به شما براي نگه داري طلاهايتان ،اين سرمايه گرانبها استفاده از صندوق نسوز آسانسوري است، سابقا اين كالا را به طور كامل معرفي كرديم و مزاياي آن را برشمرديم و متذكر شديم كه علاوه بر سهولت كسب و كار و چينش سريع و آسان ويترين ، اين سازه بزرگ فوق العاده ايمن تر از ساير محصولات است لذا ذهن شما را از دغدغه ايمني و امنيت كاملا آسوده كرده و آرامش كامل را براي شما به ارمغان مي آورد.اما اگر شما يك مصرف كننده طلا هستيد و آن را براي استفاده يا سرمايه گذاري خريداري كرده ايد و قرار است آن را در خانه يا هر مكان ديگري نگه داري كنيد توصيه شركت صندوق نسوز آركا به شما تهيه يك گاو صندوق ايمن و ضد سرقت با نام تجاري آركا در كناريك صندوق امانات بانكيست. 

هرگز گاوصندوق غیر ایمن نخرید

گاهي نداشتن گاو صندوق از داشتن يك گاوصندوق غير ايمن و سبك كار به مراتب بهتري است چرا كه شما گاو صندوق را براي قرار دادن مدارك ،طلا و اسناد تهيه مي كنيد و تمام اين موارد را داخل آن قرار مي دهيد پس اگر گاو صندوق شما ايمن نباشد ممكن است خيلي راحت تمام اشيا قيمتي و مدارك خود را به صورت يكجا تقديم سارق كنيد.گاو صندوق هاي نسوز و ضد سرقت آركا مي توانند بهترين گزينه براي نگه داري كوتاه مدت طلاي شما باشند البته باز هم تكرار مي شود در كنار صندوق هاي امانات بانكي.صندوق هاي امانات بانكي بهترين گزينه براي نگه داري بلند مدت طلا هستند چرا كه داراي شرايط فوق ايمن هستند و دسترسي بدان فقط توسط صاحب صندوق امكان پذير است.صندوق هاي امانات بانكي شركت آركا نيز بسيار ايمن و شكيل براي مصارف بانكي ساخته شده است .

اميد است مقاله فوق نقش خود را در راهنمايي به خواننده براي نگه داري سرمايه هاي خود به خوبي ايفا كرده باشد.

صندوق نسوز آركا با شعار آرامش كامل همواره سعي كرده است در برقراري امنيت  جامعه سهم عمده اي داشته باشد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *